Lions klub Kaptol uspješno proveo svoju humanitarnu akciju „Kuhano vino & krafne party“

LionsHR Adminis... 3 ožujka, 2019 - 20:57

LC Kaptol je na Cvjetnom trgu, za vrijeme subotnje „špice“ proveo svoju tradicionalnu akciju prikupljanja sredstava „Kuhano vino & krafne party“ u korist projekta „Čigrin let“ – Taekwondo treninga djece i mladih za sindromom Down.

Član LC Kaptol Dr. Danijel Bursać, dobitnik državne nagrade „Ponos hrvatske“ za 2018. godinu, upravo za taj projekt, u okviru Taekwondo kluba „Čigra“, vježba sa djecom i mladima sa posebnim potrebama i na taj način značajno poboljšava njihove motoričke sposobnosti a time i čini ih neovisnijim i sposobnijim za svakodnevni život.

Pored osnovnog cilja, LC Kaptol je postigao i veliku javnu vidljivost Lionsa u subotu od 10:00 do 14:00h na najfrekventnijem trgu u samom centru Zagreba. Članovi koji su sudjelovali imali su priliku odgovarati na pitanja o Lionsima zainteresiranim prolaznicima.

Prikupljena sredstva donirati će se u korist projekta „Čigrin let“.

Zahvaljujemo članicama i članovima zagrebačkih Lions klubova koji su došli podržati našu akciju.

PDG Dražen Melčić
Predsjednik LC Kaptol