Lions kamp mladih – Pula – Arena, Pazin – Zip Line – Istralandija Aquapark – jedno bolje od drugoga

LionsHR Adminis... 28 srpnja, 2019 - 20:44

Polaznici Lions kampa mladih SUN, SEA AND SMILE :-) Poreč-Croatia 2019.u protekla dva dana su doživjeli nova predivna iskustva u Istri. Posjetili su Pulu i njezine najznačajnije znamenitosti Arenu,Zlatna vrata,Augustov hram, a domaćin im je bio LC Pula.Sljedeći dan je bio posebno uzbudljiv jer se išlo upoznati Pazin i Pazinsku jamu proći preko Zip line/fotke sve govore/, zatim su u Aquaparku Istralandija isprobali sve najznačajnije tobogane ove atrakcije. Domaćin ovog dana je bio LC Novigrad.

Zahvaljujemo svim domaćinima i Lionsima koji su omogućili ove predivne doživljaje polaznicima,Branki Orlić,Dariji Ćelić Trešnjevski, Vladi Gambocu i Dragi Mesariću.