Lions Club Popovača obilježio 5 godina djelovanja

LionsHR Adminis... 14 lipnja, 2015 - 23:22
zajednička slika

Popovača, 13.06.2015 –     Lions Club “Popovača” je 13. lipnja obilježio 5 godina djelovanja organiziranjem dobrotvornog druženja “Vinske ceste Moslavine” s ciljem prikupljanja sredstva za prehranu školske djece slabijeg imovinskog statusa.

Druženje su uveličali svojim prisustvom gradonačelnik Grada Popovača Josip Mišković, 1. viceguverner Dražen Melčić, predsjednik regije Istok Mladen Kajganić, predsjednica regije Sjever Mirjana Čusek-Slunski, predsjednica Povjerenstva za borbu protiv mržnje i nasilja Roža Milčić, predsjednica povjerenstva za razmjenu mladih Barbara Milčić, članovi LC Kaptol Zagreb, LC Kontesa Nera Zagreb, LC Našice, NCLC Millennium Varaždin, LC Vukovar.

Sudionici druženja su kušali probrana vina vinarije Miklaužić, razgledali stalni etno postav Tradicijske okućnice u “Malom trijemu” u Popovači pod stručnim vodstvom Josipa Đonia Kovača te uživali u izvrsnom ručku i pogledu na moslavačke obronke iz Repušničke klijeti.

"Želimo se zahvaliti svima koji su podržali naše dosadašnje akcije u kojima je uvijek cilj pomaganje potrebitim pojedincima i obiteljima te zajednici." - ističu iz Lions Cluba Popovača.