Leo konvencija Plitvice 19.5.2012

LionsHR Adminis... 25 svibnja, 2012 - 10:42

Pored Konvencije Lionsa održana je i konvencija Leo distrikta Hrvatska na kojoj je rezimirana jedna uspješna godina pod vodstvom Borne Bekera (LEO club Legos). Leići su u Lions godini 2011/2012. osnovali Savez udruga LEO klubova Hrvatske koji čine 17 klubova plus još 3 nova u osnivanju, održali 40 akcija u kojima je sakupljeno 120.140 kuna i preko 2 i pol tona hrane, primili novih članova i na razne načine pomagali potrebitima.
Uz brojne Lions goste na konvenciji su bili i Internacionalni direktor Janez Bohorič i Guverner Jusuf Šehanović koji su se Leićima obratili s nekoliko riječi.
Na konvenciji su podjeljena brojna priznanja za trud i rad kako pojedincima tako i klubovima a također je izabrano i novo rukovodstvo.
Leo Distrikt po prvi put ima predsjednicu Petra Angebrandt (LEO club Zagreb) čiji je potpredsjednik Ante Škugor (LEO club Šibenik).
Čestitamo i želimo im uspješnu novu LEO godinu.

• Tajnica Distrikta priprema sjednicu
  • Guverner Jusuf Šehanović
  • Internacionalni direktor Janez Bohorič
  • Predsjednik Leo Districta Borna Beker