LionsHR Adminis... 14 prosinca, 2020 - 12:34

Nakon opuštenijeg ljeta tijekom kojeg su bila dopuštena druženja i putovanja, ponovno nas je snašao porast broja zaraženih COVIDom-19 u RH te djelomični lockdown zbog kojeg su mnogi od nas primorani raditi od kuće ili studirati od kuće.
Istraživanja kažu da je za vrijeme prvog lockdowna porastao broj nasilja u obitelji za trećinu u nekim zemljama EU, a takav oblik nasilja je jedan od glavnih problema cijele međunarodne zajednice.
Kako bismo pomogli raznim skloništima i udrugama koje se bave nasiljem u obitelji, a i kako bismo se ponovno povezali i zabavili u ovo adventsko vrijeme u kojem nam je onemogućeno na trgu popiti kuhano vino i pojesti germknedlu, Leo D-126 Hrvatska ponovno organizira međunarodni online humanitarni kviz – „Quizolation – Break the Silence!“
Kviz će se održati 19. prosinca 2020 u 19 sati putem internetske platforme Twitch, a prijaviti se možete na Facebook stranici Leo D-126 https://www.facebook.com/leo.distrikt.hrvatska/ ili na e-mail adresu leodistrict.126@gmail.com. Kapetan ekipe prijavljuje ekipu porukom u inbox nakon čega ćete dobiti odgovor sa daljnjim uputstvima za sudjelovanje u kvizu.
Kviz će se održati na engleskom jeziku i hrvatskom jeziku, a pitanja će biti općeg znanja.
Svaka ekipa smije imati do četiri člana, a preporučeni iznos donacije je 1€ po članu.
Hrvatski Lionsi i Leići donacije mogu uplatiti na navedeni račun, a sve prikupljene donacije namijenjene su Zakladi SOLIDARNA i Fondu #SPASIME:
Zaklada SOLIDARNA
Adresa: Trg kralja Petra Kresimira IV 2
10000, Zagreb
IBAN: HR4124020061500078391
SWIFT: ESBCHR22
U opisu: Quizolation – Break the Silence!
Lionsi i Leići iz drugih država svijeta mogu uplatiti udruzi po svom izboru iz svoje zemlje koja se bavi sprječavanjem nasilja u obitelji ili mogu uplatiti na naš račun kako bi donirali hrvatskoj Zakladi SOLIDARNA i njihovom Fondu #SPASIME:
Za uplate iz inozemstva:
SOLIDARNA Foundation
Address: Trg kralja Petra Kresimira IV 2
10000, Zagreb, Croatia
IBAN: HR4124020061500078391
SWIFT: ESBCHR22
U opisu: Quizolation – Break the Silence!
Prijavite se i priključite se 19. prosinca na prijenos našeg kviza, pokažite svoje opće znanje i pomozite onima koje su njihovi bližnji iznevjerili jer…
Ostajemo zajedno!
Informacije o Zakladi SOLIDARNA i Fond #SPASIME: