LC Zrinjevac Zagreb, 7. Lions berba u “ Lions vinogradu dobrote”

Slika korisnika Robert Sedak
Robert Sedak 19 rujna, 2024 - 09:52

U okviru 1. sjednice lions Kabineta Guvernera Roberta Vulića, LC Zrinjevac Zagreb  organizirao je 7. lions berba u “Lions vinogradu dobrote” u Iloku u subotu, 14.09.2024.

Zajednički humanitarni cilj, dodjela stipendija učenicama Srednje škole Ilok, Danici Štefanić i Sari Radaković, okupio je više od 100 sudionika naše tradicionalne akcije u Vinogradu dobrote.
U nazočnosti ravnatelja Srednje škole Ilok Željka Prskala, stipendije učenicama uručili su Guverner D-126 Robert Vulić i predsjednica LC Zrinjevac Zagreb, Marina Kralj Miliša.
U ime Iločkih podruma prisutne je pozdravila Vesna Štajner, voditeljica marketinga i PR-a.
Svojom nazočnošću i podrškom, ove godine posebno su nas razveselile članice sestrinskog kluba LC Mozaik Celje iz Celja.
S obzirom na vremanske uvjete zlatne bobice traminca spremljene su u bačve tijekom kolovoza, a kišni i hladan dan nije omeo našu posjetu Vinogradu dobrote, označili smo trseve pločicama kumova/ donatora, a druženje uz punudu slavonskih specijaliteta i vina nastavili u restoranu Stari podrum, našeg partnera  Iločkih podruma d. o.o.

Ponosni radi ostvarenog humanitarnog cilja, radosni radi druženja s dragim prijateljima nastavljamo brižno voditi naš humanitarn projekt, zahvaljujemo na dosadašnjim donacijama i veselimo se novima:

Uplatom od 70 eura na žiro racun projekta IBAN: HR7823600001503435916
 SWIFT (BIC) :  ZABAHR2X
postajete vlasnik slijedećeg paketa:
- Kumstvo trsa
- Potvrde o kumstvu- darovnice
- pločice s osobnim podacima, nazivom kluba ili poslovnog subjeka
- 6 butelja vrhunskog vina sorte traminac

Plovimo zajedno morem dobrote!
WeServe!

Lions Hrvatska