LC Zrinjevac i Regija Sjever provode akciju „Pokreni se“

LionsHR Adminis... 5 studenog, 2020 - 21:35

Na Svjetski dan šećerne bolesti 14. studenog 2020. Regija Sjever i  nositelj akcije LC Zrinjevac, u suradnji sa Hrvatskim atletskim akademskim klubom Mladost (HAAK Mladost) i Hrvatskim savezom dijabetičkih udruga (HSDU) organizira  javnozdravstvenu akciju podizanja svijesti o važnosti tjelesne aktivnosti u očuvanju zdravlja, kao i prevencije nastanka kroničnih nezaraznih bolesti poput dijabetesa.

S obzirom na aktualnu epidemiološku situaciju akcija će se provesti na način da svaki sudionik akcije 14. studenog u periodu od 10.00 do 12.00 sati  prohoda relaciju koja mu odgovara s obzirom na dob, zdravstveno stanje i stečenu kondiciju, u trajanju od 30 minuta.

Prohodaj 30 minuta i skreni pozornost na važnost kretanja u borbi protiv dijabetesa!

Svaki sudionik nas može informirati o svom rezultatu i o svojem sudjelovanju u ovoj akciji na način da pošalju svoje fotografije snimljene tijekom hodanja i/ili screenshotove sa svojih pedometara na e-mail adresu otvorenu za ovu akciju:

pokrenise.lczrinjevac@gmail.com

Svaki sudionik potvrđuje svoje sudjelovanje uplatom iznosa od 100,00 kuna na račun za posebne namjene otvoren u Zagrebačkoj banci za humanitarnu akciju „Pokreni se“:

IBAN HR5623600001502817258

Pozivamo sve klubove D-126 da na Svjetski dan šećerne bolesti odvoje 30 minuta svog vremena i 100,00 kuna svojih sredstava i pridruže nam se u ovoj akciji.

Prihod ove javnozdravstvene akcije bit će doniran HSDU za projekt radijskih emisija „Abeceda dijabetesa“.

We serve!

Ostajemo zajedno!