LC Trogir BC Split Grgur poziva na izlučno natjecanje za regiju Jug - Lions Grand prix dana 28.03. u 11 sati

LionsHR Adminis... 25 ožujka, 2013 - 11:22

U Rijeci se od 03. do 06.04.2013. održava međunarodno natjecanje mladeži za XIX. Lions Grand prix, a u organizaciji Lions kluba Rijeka i Lions District 126 – Hrvatska pod vodstvom PDG Olge Šober.

Na natjecanju sudjeluju kandidati dobi do 21 godine, a koji pohađaju privatne ili državne glazbene škole u Republici Hrvatskoj. Za pravo nastupa na finalnom Grand prix natjecanju mora se prethodno sudjelovati na izlučnom prednatjecanju u svojoj Lions regiji.Stručni ocjenjivački sud odabrat će kandidate koji će regiju predstaviti na finalnom natjecanju.

Ovo je neponovljiva prilika za mlade i nadarene glazbenike da pokažu svoj talent i pomognu u promociji humanitarnog djelovanja

našeg Lions pokreta.

Za područje Lions regije Jug prednatjecanje će se održati u Splitu u četvrtak, 28.03.2013. u 11 sati.

Glavna organizatorica i Predsjednica Organizacijskog odbora izlučnog natjecanja je naša draga i iznimno uvažena akademska glazbenica prof. Sanja Erceg Vrekalo, inače članica Lions cluba Trogir ogranka BC Split Grgur uz pomoć i drugih članova kluba.

Mjesto održavanje je dvorana GLAZBENE ŠKOLE JOSIP HATZE, Trg Hrvatske bratske zajednice 3.

Pozivamo Vas da se odazovete ovoj akciji i uživate u glazbenom programu koji će biti izveden.

Molim Vas da o ovome izvijestite i sve članove Vaših klubova.

S poštovanjem,

Joško Markić