LC Pula u Veroni u zajedničkoj akciji sa LC Verona Catullo i LC Nimes

Slika korisnika Marija Plesec-Pongrac
Marija Plesec-P... 3 listopada, 2024 - 15:50

LC Pula u Veroni u zajedničkoj akciji sa LC Verona Catullo i LC Nimes

Članovi Lions Kluba Pula sudjelovali su prošli tjedan u svečanom otvaranju nadstrešnice za potrebe beskućnika u Veroni, izgrađene uz zajedničku suradnju Lions Klubova Nimes, Pula i Verona. Zajednička akcija i donacija na ovom projektu rezultat je dugogodišnje suradnje bratimljenih Klubova Pula, Verona Catullo (Distrikt 108-TA1) i Maison Carree u Nimu (Distrikt 103-SE) iz programa suradnje „Tri arene”.

Nadstrešnica je dio projekta Charity Hause kojeg su razvili Lions klubovi iz Verone uz financijsku intervenciju Lions International Foundation (LCIF). Njegov cilj je borba protiv gladi i uključuje suradnju s Ronda della Carità, dobrovoljnom udrugom iz Verone za aktivaciju centra za podjelu toplih obroka beskućnicima.