LC Pula održao radni sastanak te uručio donaciju u odjeći za izbjeglice iz Ukrajine

Slika korisnika Vedrana Koceić
Vedrana Koceić 10 rujna, 2022 - 10:19
Sastanak LC PUla održan 7. rujna 2022. godine

Lions club Pula održao je 7. rujna 2022. radni sastanak nakon kraće ljetne stanke, prvi u novoj Lions godini 2022/23 uz novu predsjednicu Vedranu Koceić, te novu tajnicu kluba Mariju Plesec-Pongrac, uz svesrdnu pomoć i podršku dosadašnje predsjednice Branke Orlić.  Na dnevnom redu bilo je donošenje odluka o dodjeli donacija u nedavnim akcijama kluba,donošenje Plana rada LC Pula za Lions godinu 2022/23. kao priprema za prvi sastanak Regije Zapad koji je održan 8. rujna 2022. te još nekoliko točaka važnih za redovno funkcioniranje Kluba.

Ujedno je istoga dana Crvenom križu Pula, uz logističku potporu Ustanove 'Zlatne ruke' naše vrijedne članice Vesne Plavšić, uručena donacija od tri velike vreće nove odjeće za djecu i odrasle za izbjeglice iz Ukrajine koje borave na pulskom području.