LC Parone organizirao "Lionsi u prirodi"

Slika korisnika Deborah Voncina Ivanić
Deborah Voncina... 9 svibnja, 2023 - 13:24

Prekrasno sunčano vrijeme i zeleni obronci Učke stvorili su savršenu kulisu za humanitarno druženje „Lionsi u prirodi“ u subotu 6. svibnja na jednom od odmorišta na cesti od Vele prema Maloj Učki. Druženje je, uz podršku i veliku susretljivost Parka prirode Učka, organizirao Lions klub Parone.

Kao i uvijek kod Lionsa, u središtu svake aktivnosti je pomoć onima kojima je najpotrebnija pa su se ovaj put prikupljali prilozi za Kuću milosrđa u Majmajoli kod Vodnjana koja brine o djeci bez odgovarajuće roditeljske skrbi u dobi od 6 do 18 godina na način da im osigurava smještaj, omogućuje odgoj i obrazovanje i sve druge aspekte važne za život. Prikupljeni iznos iskoristit će se za uređenje dijela prostorija u kojima djeca borave.

Svi sudionici – koji su stigli s obje strane Učke – oduševljeni su ljepotom ovog dijela parka prirode.