LC Osijek – Marinu Pajiću uručena plaketa/nagrada Melvin Jones

Slika korisnika DINKO BUKVIĆ-BULJUBAŠIĆ
DINKO BUKVIĆ-BU... 24 siječnja, 2024 - 16:02

Od 1973. godine dodjeljuje se nagrada koja nosi ime osnivača LC International, Melvina Jonesa. To je priznanje za velikodušnost, predanost humanitarnom radu i posvećenost drugima. Melvin Jones je najvažnije i najznačajnije priznanje te najviša čast članovima Lionsa koji su pridonijeli u LCIF fond.

Na redovitom sastanku kluba održanom 22.01.2024. bilo nam je veliko zadovoljstvo, našem članu s 31 godišnjim stažem, dugogodišnem rizničaru, Marinu Pajiću uručiti nagradu Melvin Jones. PDG Šime Nevidal je uručio nagradu Melvin Jones. U našem klubu LC Osijek uz Marina Pajića su Antun Tucak, Šime Nevidal te Radoslav Galić nositelji najvišeg Lions priznanja Melvin Jones.

Naš Marin je jedan od najaktivnijih članova kluba, pazi na naš klub, usmjerava nas i uvijek nam je primjer i inspiracija kao i svima koji se bave humanitarnim radom.

Služenje i ponos.