LC Opatija sredstvima iz donatorske akcije prikupljanja i prodaje knjiga, donirao dva infuzomata Dječjoj bolnici Kantrida u Rijeci

Slika korisnika Ivana Jakovac
Ivana Jakovac 9 travnja, 2022 - 18:02

LC Opatija proveo je veliku i uspješnu akciju prikupljanja i prodaje rabljenih knjiga. Prihod iz ove akcije namijenjen je u cjelosti Dječjom bolnici Kantrida, hematološko-onkološkom odjelu.

Nabavljena su dva nova infuzomata, potrebna u liječenju malih pacijenata. Na Međunarodni dan djeteta oboljelog od malignih bolesti, predstavnice LC Opatija uručile su predstojnici Pedijatrijske klinike KBC Rijeka dr. Ivi Bilić Čače dva infuzomata koji će pomoći u skrbi za male bolesnike.

Vrijednost donacije je 15.750 kn.

Na prigodnoj svečanosti, osim predstojnice Pedijatrijske klinike, Lions klubu Opatija zahvalila se i zamjenica Ravnatelja KBC Rijeka, Diana Maržić. Istakla je da je hvalevrijedan napor Lions kluba da godinama pomaže dječjoj bolnici Kantrida.