LC Mursa poziv za sudjelovanje- Poster mira "Usudi se sanjati" 2023./2024.

Slika korisnika Dajana Gašo-Sokač
Dajana Gašo-Sokač 2 travnja, 2023 - 00:21

Dragi Lions prijatelji,

kao i proteklih godina Lions klubovi širom svijeta i ove godine s ponosom sponzoriraju Međunarodni natječaj Poster mira.

Tema je natječaja za 2023./2024. godinu "Usudi se sanjati“!

Mladima san nije samo želja ili nada njima je to put, cilj i ambicija. Djeca znaju sanjati ali ostvarenje sna zahtijeva naporan rad. Stoga ove godine od mladih tražimo da pokažu kako će svoj san o mirnoj budućnosti i miru u svijetu pretvoriti u stvarnost.

Pozivamo vas da preko svojih klubova, osobnim kontaktima i angažmanom motivirate već sada nastavnike i učenike osnovnih škola u vašoj sredini kako bi u što većem broju sudjelovali u ovogodišnjem natječaju.

Potaknite ih da skupa sanjaju mirnu budućnost, a kada odrastu svoj san pretvore u stvarnost.

„You may say I'm a dreamer, but I'm not the only one. I hope someday you'll join us and the world will be as one.“

John Lennon

Svi detalji natječaja u prilogu su ove objave.

Predsjednica Povjerenstva za Poster mira

Dajana Gašo-Sokač