LC Marjan i Povjerenstvo za prevenciju nasilja poklonili djeci predstavu "Mačak u čizmama"

Slika korisnika Branka Polić
Branka Polić 1 svibnja, 2024 - 20:07

LC Marjan i Distriktualno Povjerenstvo za prevenciju nasilja i očuvanje obitelji poklonili su kazališnu predstavu "Mačak u čizmama" djeci Centra Maestral, djeci liječenoj u KBC Split i korisnicima Udruge Lastavice. Predstava je izazvala oduševljenje djece, ali i odraslih, a kazalište je bilo prepuno. Glumci Gradskog kazališta mladih u Splitu su bili divni, dirnuti dječjim veseljem i oduševljenjem koje je bilo na vrhuncu kada su se djeca slikala s glumcima na pozornici. Poslije su "pali slatki zalogajčići" djece i roditelja s glumcima. Članovi LC Dioklecijan i LC Trogir su nas podržali svojim brojnim dolaskom, a što je ispunilo naša srca velikom toplinom. Bila je to nezaboravna večer puna emocija i zajedništva. SLUŽIMO!