LC Luca Šibenik donirao šibensko rodilište EKG uređajem vrijednim 15.300 kn

LionsHR Adminis... 30 travnja, 2020 - 22:18
LC Luca Šibenik donirao šibensko rodilište EKG uređajem vrijednim 15.300 kn

Članice Lions kluba Luca Šibenik kupile su 12 kanalni EKG uređaj za potrebe šibenskog rodilišta., a aparat  vrijedan  15 300 kuna stigao je na odredište prošlog četvrtka .
Akcija je započela u mjesecu veljači kad su Luce organizirale 1. humanitarni ples pod maskama . Rodilište je bio naš izbor jer smo uvidjeli da je demografska slika loša i dvojbe nije bilo, kaže predsjednica kluba Ofelija Lambaša Jurić. Akciji za kupnju uređaja odazvali su se kao donatori Ljekarna Baranović, Ljekarne Šibenik, Biro stan, Lions klub Trogir, Ivana  Bobek -Honda Marine,Grad Vodice, i Nikolina Ivanišević, kojima od srca zahvaljujemo .

Od glavne sestre rodilišta smo dobili povratnu informaciju da je aparat pun pogodak jer im se stari u međuvremenu pokvario , a od ostatka novca kupili smo bodije za novorođenčad , ta na taj način okončale ovogodišnju akciju pomoći šibenskoj bolnici, Već ranije u suradnji s Lions klubom Šibenik   smo donirali ergonomske  stolice Internom odjelu šibenske bolnice, pa možemo zaključiti da su ovu lions godinu šibenski lionsi  posvetili zaštiti zdravlja svojih sugrađana.

LC Luce nastavljaju svoju humanitarnu aktivnost i u korona uvjetima koristeći se modernim tehnologijama koristeći se Zoomom za svoje dogovore oko akcija.