LC Luca organizirao akciju mjerenja tlaka i šećera u krvi

LionsHR Adminis... 14 prosinca, 2015 - 15:04

Lions klub Luca je dana 12. prosinca 2015.god. u vremenu od 10-13 sati u  trgovačkom centru "Dalmare" organizirao akciju besplatnog mjerenje tlaka i šećera u krvi. Dr. Vanja Letica i viša medicinska sestre Snježana Žaja poklonile su svoje slobodno vrijeme , pa je 130 građana obavilo pregled i dobilo informacije o važnosti prevencije kardiovaskularnih bolestu. Naime u svom programu  i planiranim  aktivnostima Luce imaju i edukaciju građana o važnosti zdravog načina života i podizanja svijesti  o potrebi redovitih zdravstvenih pregleda.

Osim što su služile članice Lucasu se i ugodno družile, pa su kao i svake godine obilježile imendan kluba blagdan sv. Luce.Zajedničkom večerom u petak navečer u restoranu "Zlatna ribica" uz bogatu trpezu od baklara i dalmatinsku pismu opustile su se i zabavile, ali i iznjedrile  idjeje za nove akcije.

Tatjana Jukić

tajnica LC Luca