LC Lenuci organizirao radionicu bojanja pisanica i darovao poklon bonove za Uskrs

Slika korisnika Natalija Pavičić
Natalija Pavičić 25 ožujka, 2024 - 20:32
lions klub lenuci zagreb darovao djecu poklon bonovima za Uskrs 2024 te proveo radionicu  bojanja pisanica

U subotu, uoči Cvijetne nedjelje članovi i članice LC Lenuci tradicionalno su posjetili djecu u "Kući sv. Josipa" - kuću za nezbrinutu djecu sestara karmelićanki Božanskog Srca Isusova u Hrvatskom Leskovcu. Ove godine smo organizirali radionicu bojanja pisanica te smo za Uskrs svakom dijetetu donirali poklon bon u vrijednosti od 30€. Zajedničko druženje te igru s djecom u subotnje poslijepodne smo upotpunili i društvenom igrom. Radionicu i društvenu igru o značaju brige o okolišu je organizirala naša članica Sanja Kalambura te su djeca ukupno oslikala 200 pisanica. U radosti druženja jednako smo uživali i mi članovi LC Lenuci i djeca.
Služimo!