LC Korzo iz Rijeke organizirao je humanitarni koncert za Doru

LionsHR Adminis... 10 lipnja, 2015 - 08:42

Ženski Lions Klub Korzo iz Rijeke organizirao je humanitarni koncert za 14-godišnju djevojčicu Doru

Brnić iz Rijeke, članicu Boćarskog kluba osoba s invaliditetom “Pulac”.

Koncert je održan sinoć u prepunom u Hrvatskom Kulturnom Domu na Sušaku (HKD) uz sudjelovanje Nene Belana i njegovih Fiumensa, Damira Keđže, Tine Vukov, Daniela i Ane – DNA, Luke Nižetića, Ženske klape Luka, zbora Kaplan, Nikoline Tomljanović te glumca Alen Liverića.Kroz program je vodila Glorija Fabijanić Jelović.

Publika je tijekom večeri uživala u nadahnutim nastupima svih izvođača, a posebno su bili sretni Dora i mnogi njezini prijatelji koji su s velikim oduševljenjem pratili izvedbe na pozornici HKD-a.

Sva sredstva prikupljena od prodaje karata sa koncerta namijenjena su kupnji sportskih invalidskih kolica te setova boća različite tvrdoće za sportska natjecanja Dore Brnić.

Marina seiler D'Annibale

tajnik LC Korzo Rijeka