LC Korzo donirao udruzi DIP 7 kompjutera

LionsHR Adminis... 18 prosinca, 2020 - 18:10

LC Korzo donirao udruzi DIP 7 kompjutera

Da je prosinac mjesec darivanja to svi jako dobro  znamo i osjećamo. Danas u ovom svijetu "svjetlucave potrošnje"  humanitarci uvijek nađu vremena, volje i želje za malo drugačijim darivanjem koje nekad vrijedi više od "božićnih ukrasa". S tim motivom i još jednom humanitarnom akcijom članice Lions kluba Korzo otišle su u poznatu riječku udrugu - DIP, a u ime Društva za istraživanje i potporu primila ih je voditeljica programa Marta Berčić. Lionsice Marina Seiler, Branka Crnković, Krasna Humski i Anči Bognolo  stigle su punih ruku informatičke opreme. Donijele su sedam kompjutora koje će, uz pomoć volontera DIP-a,  koristiti mladi ljudi s teškoćama u razvoju i psihosocijalnom funkcioniranju, a uzrasta su od 19 do 30 godina.