LC Korzo - donacija socijalnoj samoposluzi

Slika korisnika Ljiljana Škugor
Ljiljana Škugor 26 travnja, 2023 - 22:12

S malo vremena, ali s puno dobre volje članice Lions kluba Korzo organizirale su i provele u djelo još jednu hvalevrijednu akciju. Ovaj put bila je namijenjena korisnicima Socijalne samoposluge "Kruh svete Elizabete" u Rijeci. Nakon uspješnih dogovora i zaokružene financijske konstrukcije lionsice Korza obavile su veliku kupnju osnovnih prehrambenih namirnica, te kozmetičko higijenskih proizvoda. U košari pomoći našlo se sve ono što treba korisnicima socijalne samoposluge pa su potrošačka kolica napunjena mlijekom, šećerom, uljem, kavom, slatkišima, rižom, ribljim i mesnim konzervama, salsom, šamponima, sapunima, toaletnim priborom i još s mnogo toga što se osiguralo za nekoliko stotina eura. Nakon uspješne kupnje i punih ruku vrećica  lionsice  su krenule put Brajde gdje se nalazi samoposluga. Tu su, uz pomoć korisnika i volontera, sve posložile na police samoposluge.

Za potporu u djelovanju samoposluge i doprinosu pomaganju potrebitima članice LK Korzo dobile su zahvalnicu i s pravom su zaslužile zvati se prijateljem socijalne samoposluge. U ime onih koji su osjetili vašu dobru namjeru i volju za pomaganjem predajem vam ovu zahvalnicu, rekla je voditeljica projekta Elida Verunica, naglasivši da "siromaštvo nije izbor, ali pomaganje jest".