LC Korzo ambiciozno u novu lions godinu

Slika korisnika Ljiljana Škugor
Ljiljana Škugor 12 rujna, 2024 - 22:13

S predstavljanjem dijela bogatog plana rada, članice LC Korzo započele su novu 2024./25. lions godinu. U vrlo opuštenoj, inspirativnoj i konstruktivnoj atmosferi bilo je riječi o nizu aktivnosti s kojima ćemo potvrditi našu humanitarnu misiju, a predsjednica kluba Sara Bermanec posebno je apostrofirala prve  koje nas uskoro očekuju. To su, prije svega, naše već tradicionalne i na razini Distrikta 126. Hrvatska prepoznatljive akcije "Dajmo im da vide" što se organiziraju u povodu Međunarodnog dana slijepih i slabovidnih osoba, te akcija  obilježavanja Svjetskog dana dijabetesa kada će se u poznatom riječkom restoranu nuditi tjedni jelovnik s receptima različitih jela koje mogu konzumirati osobe oboljele od šećerne bolesti.

.Osim navedenih, članice kluba pripremaju i svoje već uobičajene akcije s donacijskim i humanitarnim sadržajima namijenjene djeci i mladima, obiteljima, te udrugama kojima pomoć treba. Još jedno lijepo druženje, na početku lions godine, pokazalo je da za aktivnosti i dogovore treba malo vremena, ali puno volje, srca i sposobnosti da se pomogne onima kojima to zaista i treba, pa tako za "žene od akcije" LC Korzo ništa nije teško.