LC Kontesa Nera poziva na učešće u projektu glazbeni festival „To Zagreb, with love“

LionsHR Adminis... 23 svibnja, 2020 - 11:38

Pozivamo sve lionse i lions prijatelje na  učešće i podršku akciji LC Kontesa Nera  koja se priključila provedbi humanitarnog on line projekta – glazbenog festivala

„To Zagreb, with love“ koje će se organizirati od 03.-17. Lipnja 2020 g.

Inicijativa je potekla od Petra Klasana, poznatog glazbenika i dugogodišnjeg štićenika Lionsa i emocionalno vezanog za Glazbeni Zavod.

Festivalom se prikupljaju sredstva koja će biti namijenjena obnovi hrama glazbe Hrvatskog glazbenog zavoda oštećenog u nedavnom potresu u Zagrebu.

Projekt je podržao i Guverner Distrikta 126 Darko Ćuruvija.

Više o projektu možete naći na https://www.facebook.com/conbrioconcertseries , a svoje donacije možete uplatiti na račun LC Kontesa Nera u prilogu.

račun Kontesa Nera.JPG

LC Kontesa Nera