LC Grič Zagreb nastavlja podržavati rad Pučke kuhinje sestara milosrdnica sv. Vinka Paulskog

Slika korisnika Dijana Matošević
Dijana Matošević 23 listopada, 2024 - 08:55

Lions Club Grič Zagreb s ponosom objavljuje da će i ove godine, treću godinu zaredom, podržavati rad Pučke kuhinje sestara milosrdnica sv. Vinka Paulskog u Gundulićevoj ulici u Zagrebu. Tijekom lionističke godine 2024./2025., članovi kluba financirat će jedan obrok mjesečno, ukupno sedam obroka, u razdoblju od listopada do lipnja.

Pučku kuhinju, koju vodi Družba sestara milosrdnica sv. Vinka Paulskog na čelu sa sestrom Tihomirom Parlaj, svakodnevno posjećuje 130-150 štićenika, a za mnoge je to jedini obrok u danu.

Članice Lions Cluba Grič su 17. listopada pomogle u organizaciji i podjeli prvog ovogodišnjeg obroka, te kao i dosada, osigurale su kvalitetne namirnice, pomogle u njihovoj pripremi i podjeli obroka štićenicima.

Ovaj plemeniti rad već je prepoznat od strane zajednice, što potvrđuje i veliki odaziv na donatorski koncert  kluba kojem su se mnogi pridružili u podršci Pučkoj kuhinji.

Sljedeći volonterski i donatorski dan planiran je za 21. studenog 2024. godine, kada će klub nastaviti s pružanjem pomoći ovoj vrijednoj ustanovi i njezinim štićenicima.

Za dodatne informacije o našim inicijativama, slobodno nas kontaktirajte putem e-maila: lions.club.gric@gmail.com.