LC GRIČ ORGANIZIRA "BOŽIĆ U KAZALIŠTU"

LionsHR Adminis... 12 prosinca, 2011 - 15:31

Dragi Lionsi ,

Ženski LC Grič  i Zona  Sjever II organizira  humanitarnu akciju «Božić u kazalištu» baletom HNK  «ORAŠAR» koja će se održati dana 16. prosinca 2011. god. u 19,30 sati  u Hrvatskom narodnom kazalištu u Zagrebu.  Poslije predstave bit će  organiziran domjenak i druženje uz muziku na I  katu Kazališta.

Kako se  balet «ORAŠAR» održava u Božićnom ozračju,  u vrijeme darivanja,  to je dobra prilika da se cijela  velika  obitelj Lionsa   okupi na jednom mjestu, a ujedno i čini dobro.

Prihod od prodaje ulaznica namijenjen je nabavci Brailleov retka za  Osnovnu  školu Centar za odgoj i obrazovanje «Vinko Bek», Nazorova 53. Osnovna škola «Vinko Bek» ustanova je za odgoj, obrazovanje i rehabilitaciju slijepe i slabovidne djece. Djeca se u školi obrazuju po programu Ministarstva prosvjete i športa, a škola je ujedno i resursni centar za cijelu Hrvatsku.

Stoga, bilo bi nam drago i čast da tvojim  učešćem uveličaš i doprineseš vrijednosti cjelokupnog projekta.

MI SLUŽIMO

predsjednica LC- Grič