LC GRIČ –održana kazališna predstava „Slikari rudari“ za bolnicu u Gornjoj Bistri

LionsHR Adminis... 7 studenog, 2019 - 16:01

Lions Club Grič je 4. studenog organizirao godišnju humanitarnu akciju u Gradskom kazalištu Gavella. Naime, tu se večer održala dobrotvorna predstava "Slikari rudari," a sav prihod od prodanih ulaznica i donacija namijenjen je za pomoć Specijalnoj bolnici za kronične bolesti dječje dobi-Gornja Bistra. LC Grič se posebno zahvaljuje cijelom osoblju Gavelle, posebno glumcima, koji su se odrekli svojih honorara u ime našeg humanitarnog cilja. Dvorana kazališta je bila dupkom ispunjena čime je publika ostvarila vrijedan doprinos pomoći najranjivijim članovima našeg društva, a to su djeca opterećena kroničnim bolesnim stanjima.

We serve.