LC Grič na svečanoj večeri primio dvije nove članice i dodijelio priznanja

LionsHR Adminis... 28 veljače, 2014 - 08:35

Dana 11. veljače. na svečanoj večeri LC grič primljene su dvije nove članice - Maja Pokrovec (mentorica Ulla Marton) i Ana Malnar (mentorica Rebeka Mesarić Žabčić). Uz to LC Grič predložio je svoju članicu Ullu Marton za Državnu nagradu za humanitarca godine koju je Ulla i dobila. U tom momentu stigla je i nagrada za nju iz LCI - key member.

Dražen Melčić, predsjednik zone Sjever dodijelio je diplome past guvernera Dragičevića Zdenki Batinić, Đurđi Kokanović Medaković i Vesni Merlić.

LC Grič dodijelio je zahvalnicu svom leu Filipu Stipančiću za podršku i pomoć koju nam je uvijek spreman pružiti.

Večer za pamćenje u kojoj smo nagradjeni za naš rad i trud u humanitarnom radu još je uljepšana pohvalom i čestitkama naše guvernerice Nade Arbanas,  zahvalnicom koja je stigla iz Pučke kuhinje Kaptol gdje smo osigurali i dijelili 150 obroka njihovim štićenicima, a naše članice ispekle kolače koje smo tom prilikom podijelili.  Idemo dalje, 1. 3. je naša tradicionalna akcija "pokladnice" čiji prihod smo namijenili Društvu osoba s invaliditetom "Podunavlje". Dodjite na pokladnice 1. 3. na križanje Bogovićeve i Gajeve, čekamo vas !!!

Jasenka Bohaček Knežević

predsjednica, LC Grič