LC Gorski kotar – Delnice poziva u Vilinski gaj

LionsHR Adminis... 22 lipnja, 2020 - 10:16

LC Gorski kotar – Delnice poziva u Vilinski gaj

Lions klub Gorski kotar Delnice 28.06.2020. godine organizira donatorsku akciju u Vilinskom gaju u Brodu na Kupi. Početak je u 11 sati (relacija Rijeka-Brod na Kupi je oko 50 minuta). Prostor je doslovno bajkovit.

Donatorsku akciju organiziramo kako bismo financijski pomogli dvoje djece iz Vrbovskog koja su ostala bez oba roditelja u prometnoj nesreći. Očekivani donatorski prilog je 50 kn po osobi u što je uračunat i ručak. Pored same akcije, organizirati ćemo i druženje uz svježe pastrve na žaru, domaću hranu i pokoju kapljicu (bez dodatnih troškova). Ovo je treća godina uzastopno kako se okupljamo na ovom mjestu. Ove godine ćemo ujedno imati i primopredaju dužnosti unutar LC Delnice-Gorski kotar.

Pozivamo sve članove Lionsa naročito iz Istre i Kvarnera da se odazovu i da nam pomognu u akciji i uveličaju ovaj događaj!

Molimo vas da svoj dolazaka potvrdite  najkasnije do četvrtka 25.06.2020. godine na mail Alen Udovič audovic@gsc-pgz.hr