LC Gea poziva na HUMANITARNI MASKENBAL u Tricu

LionsHR Adminis... 4 veljače, 2020 - 14:43

LIONS CLUB GEA Osijek udruga je koja je sa svojim djelovanjem započela 14. veljače 2013. godine i na taj način postala dio najveće svjetske humanitarne organizacije.

Osnovna ideja i motiv našeg osnivanja je pomoći onima kojima je pomoć najpotrebnija i u ovo krizno vrijeme podići svijest ljudi da je i najmanja pomoć često dovoljna za ostvarenje nečijih potreba.

U svom radu vodimo se glavnom misijom: stvarati i učvršćivati duh razumijevanja među ljudima pružanjem humanitarne pomoći, a sve s ciljem pomaganja i služenja zajednici u kojoj živimo.

Svrha akcije je prikupljanje sredstava za poboljšanje standarda korisnica u stambenim zajednicama Centra za pružanje usluga u zajednici "Klasje" u Osijeku.

Nadamo se da ćemo ovom zamolbom pobuditi vaš interes za naše djelovanje, te da ćete nas poduprijeti i pomoći nam u našem humanitarnom djelovanju. Također vas pozivamo na HUMANITARNI MASKENBAL koji će se održati 15. veljače 2020. godine u Trica Caffe bar.

Unaprijed se zahvaljujemo.

S poštovanjem,