LC Delnice organizirao tradicionalnu donacijsku akciju u Vilinskom Gaj-u i izvršio primopredaju lanca

Slika korisnika Marko Stanić
Marko Stanić 30 lipnja, 2024 - 16:56

Lions klub Delnice Gorski kotar 22.06.2024. godine organizirao je tradicionalnu donatorsku akciju u Vilinskom gaju u Brodu na Kupi.

Donatorska akcija organizira se kako bismo financijski pomogli dvoje djece iz Vrbovskog koja su ostala bez oba roditelja u prometnoj nesreći.

Uz obraćanje guvernera i predsjednika na odlasku i dolasku klubovi LC Delnice i LC Rijeka obavili su primopredaju predsjedničkog lanca.

Nakon službenog dijela svi prisutni su uživali u pastrvama sa roštilja i krumpir salati.

Uz ugodno druženje i služenje još jedna akcija je uspješno okončana i veselimo se već slijedećoj godini na istom mjestu.