LC Brođanka - Donacijska utrka "Znanjem i prevencijom do zdravlja"

Slika korisnika Suzana Mihelčić
Suzana Mihelčić 2 rujna, 2023 - 15:41

Liga protiv raka Brodsko -posavske županije i Ultramaraton klub Mazator Slavonski Brod 02.09.2023. 7.godinu za redom organizirali su donacijsku utrku pod nazivom "Znanjem i prevencijom do zdravlja".

Utrka se organizira u sklopu istoimenog projekta kojeg provodi Liga u cilju promocije zdravog načina života. Ove godine prikupljena sredstva utrošit će se za opremanje dnevne onkološke bolnice Opće bolnice Dr.Josip Benčević u Slav.Brodu.

LC Brođanka je svake godine aktivno sudjuje u ovoj akciji. Prva subota u rujnu uvijek nam je rezevriana za ovu akciju, a ove se godine sudjelvale u sve članice. Neke su trčale, neke prehodale 5km staze do brodske plaže Poloj, a neke sudjelovale donacijom.

Naša članica Jasna Medverec ovim je prilikom dobila zlatnu medalju zbog sudjelovanja na svih sedam utrka.

Izuzetno nam je drago što nam se danas pridružio i predsjednik Regije istok Vjeran Bogović i tako podržao ovu akciju.