LC BELI MANASTIR URUČIO DONACIJU ROBERTU PLIGLU

LionsHR Adminis... 7 ožujka, 2019 - 16:18

LC BELI MANASTIR je na jučerašnjem sastanku imao dragog gosta u posjetu, to je mali Roberto Pligl koji se prije nekoliko dana vratio sa rehabilitacije iz klinike Arithera u Zagrebu. Mama Esma je upoznala sve članove kluba o tijeku operacije i rehabilitacije koju ju Roberto odlično podnio, naravno bilo je i bolova ali i sam Roberto nam je rekao da je sve podnio kao junak. Saznali smo da je doktor koji je pri operaciji imao uvid u stanje kičme konstatirao da će Roberto morati operirati i skoliozu kičme koja izgleda puno lošije nego su snimci pokazivali, ali to tek nakon oporavka od ove upravo završene operacije.

LC B. Manastir se zahvaljuje svim klubovima iz našeg Distrikta 126 koji su pomogli da Roberto ode na ovu operaciju i rehabilitaciju, te im je želja da se cijela akcija nastavi pošto će biti potrebno i daljnje lijećenje u Aritheri.

Naravno da smo iskoristili trenutak za zajedničku sliku sa Robertom i njegovom majkom i sestrom.