Koncert Stefana Milenkovića uvod u obilježavanje 30. godišnjice rada LC Pula

Slika korisnika Marija Plesec-Pongrac
Marija Plesec-P... 10 lipnja, 2024 - 00:07

Program obilježavanja 30 godina rada Lions kluba Pula započeo je koncertom s donatorskom svrhom jednog od najboljih svjetskih violinista Stefana Milenkovića pod nazivom VIRTUOZNA DOBROTA. Koncert je održan dana 29. svibnja 2024. u Istarskom narodnom kazalištu Pula. U najboljoj tradiciji dobročinstva i lajonizma, četvrtina prihoda od ulaznica za ovaj koncert namijenjen je Klubu GEA Pula, organizaciji koja se zalaže za podršku ženama oboljelim od raka dojke.

Obnovljena velika dvorana “Ciscutti” INK Pula bila je gotovo u potpunosti ispunjena, a posjetitelji su uživali u izvanrednoj glazbenoj izvedbi te u razgovoru s umjetnicima nakon koncerta. Prikupljeno je ukupno 1.479,00 eura za Klub GEA Pula!