IZVJEŠTAJ SA SJEDNICE I HUMANITARNI PARTY POD MASKAMA LEO KLUBA ZAGREB

LionsHR Adminis... 28 veljače, 2012 - 13:08

Ni snijeg, ni led, ni zaglavljene ralice nisu spriječile male i velike Lionse da se okupe u Zagrebu na još jednoj genijalnoj sjednici kako Leo distrikta 126-Croatia, tako i na sjednici proširenog kabineta distrikta 126-Croatia.
Ovaj smo put imali jedinstvenu sreću i priliku upoznati internacionalnog predsjednika Wing Ku-Tama koji nas je zaista obradova svojim prisustvom, a pogotovo ohrabrio za daljnji rad Leo i Lions distrikta. Njegova dobro poznata briga o leićima diljem svijeta, njegovo zalaganje za mlade Lionse koji tek trebaju stasati u pravi život nadahnula nas je da se što više trudimo živjeti pravi duh lionizma jer ipak smo ti na kojima svijet ostaje. Uz nekolicinu predsjednikovih dobrih prijedloga kako dalje, nadamo se što bolje uspjehu u radu Leo i Lions distrikta. I nikako ne smijemo zaboraviti zajedničko slikanje sa internacionalnim predsjednikom, kao i poklon tradicionalnih hrvatskih proizvoda i nešto kućne radinosti, koji smo mu sa smješkom uručili!
A sada osvrt na samu Leo sjednicu... Svi do zadnjega oduševljeni smo brojem provedenih akcija po pojedinim klubovima, ukupnim zalaganjem, ali smo također prepuni i novih ideja koje samo što nismo realizirali. Ipak, komunikacija među klubovima baš i nije na zavidnoj razini pa je to prioritet rješavanja, kako bismo bili još učinkovitiji. Također, iskreno se nadamo da ćemo se uspjeti kandidirati za potencijalne domaćine Leo Europa Foruma 2015. godine. Već sada potrebno je polako početi organizirati događanja, ali i financije, kako bismo privolili europske leiće da dođu baš k nama, u neodoljivu Hrvatsku!
U sklopu događanja u Zagrebu, Leo klub Zagreb organizirao je maškaranu zabavu u Movie pubu, naravno humanitarnog karaktera. Njihov sugrađanin, Ivan Stvorić, nesretnim je slučajem stradao u Čileu prije 2 godine, gdje ga je skupina mladića napala i brutalno pretukla te ostavila na cesti bez pomoći. Ivan je na sreću preživio, ali taj je napad ostavio doživotne posljedice na njegovo zdravlje. Potrebno mu je još jako puno fizikalnih terapija, logopedskih vježbi, a roditelji mu to nisu u mogućnosti priuštiti. Tako je Leo klub Zagreb sav prihod od prodanih ulaznica i tombola, koji iznosi nešto više od 5000 kuna, donirao Ivanu za njegovo daljnje liječenje. Kako su i najavljivali, zabava je bila odlična, bend Apokalipso je podignu atmosferu na najvišu razinu, a stand-up komičar, Marko Petar Orešković, i te kako očvrsnuo naše trbušne mišiće!
Sve u svemu, opet smo proveli divan vikend sa dragim ljudima, nešto novo naučili, i naravno, pomogli bližnjemu!

Do sljedeće sjednice,

We believe, we serve and we are a LEO District 126 TEAM!