IZLOŽBA FOTO NATJEČAJA D-126

LionsHR Adminis... 13 ožujka, 2010 - 19:10

Kao što je i najavljeno, danas, 13.03. u 11.00 sati u Đakovu svečano je otvorena prva izložba ovogodišnje provedenog foto natječaja za najbolju fotografiju u Distriktu 126 Hrvatska. U prostoru predvorja Hrvatskog Doma u Đakovu okupio se veliki broj lionsa iz cijele zemlje, ali i dragih lions prijatelja i ljubitelja fotografije. Nazočni su bili, uz domaćine DG Darka Angebrandt i predsjednika povjerenstva Rolanda Kolarević, PDG Antun Tucak, Šime Nevidal i Radoslav Galić, tajnica kabineta Vlatka Kolarić i rizničar Željko Lovrić, RC Elvira Koić, te ZC Boris Karša i Antun Sabolski. Osim dužnosnika kabineta bili su prisutni i predstavnici niza klubova distrikta - Zrinski Čakovec, A.Šenoa Zagreb, Vinkovci, Osijek, Mursa, Slavonski Brod, Brođanka, Leo Čakovec, Vereucha Virovitica, Valpovo-Belišće, Kuna Osijek i drugi uz dakako brojnu prisutnost članica i članova klubova domaćina Buga i Đakova. Otvorenje izložbe uveličao je svojim prisustvom i gradonačelnik Đakova gos. Zoran Vinković, koji je ujedno i otvorio izložbu. Uz zvuke klape "Slavonica" i mladih umjetnika glazbene škole "I.G.Kovačić" dodjeljne su nagrade prvoplasiranima. U LEO konkurenciji pobjedio je Žan Novosel iz LEO kluba Čakovec, a u LIONS konkurenciji Silvija Butković iz LC Buga Đakovo. Prvonagrađena fotofrafija - Igra lipicanaca već je poslana na svijetsku lions izložbu u Sydney, koja će se ove godine održati od 26.06 do 02.07.

...pobjednička fotografija...

...i još nekoliko sličica...,
a na kraju je i cjelovito izvješće o provedenoj akciji...izvjesce_foto.pdf