Izlet i druženje u prirodi LC Slatina

Slika korisnika Željka Butorac
Željka Butorac 27 svibnja, 2024 - 11:47

Članice LC Slatina organizirale su tradicionalnu akciju "Izlet i druženje u prirodi" sa mladima s teškoćama i osobama s invaliditetom.

Druženje se održalo u subotu 25.05.2024. godine u prelijepoj prirodi i ambijentu restorana Sequoia u Slatini.Okupilo se pedesetak sudionika: osoba s invaliditetom, kao i članova i korisnika Udruge osoba s invaliditetom Slatina, njihovih roditelja i osobnih asistenata, sa područja grada Slatine i okolnih općina, te članica kluba. Vesela družina uživala je u druženju uz grickalice i donirane napitke Studenca d.o.o. Lipik u organizaciji Rozine-Marije Milčić, LC Kontesa Nera iz Zagreba. Uz zajednički ručak i fotografiranje druženje se nastavilo do kasnih popodnevnih sati.