Internacionalno bratimljenje klubova LC Portole i LC Izola

Slika korisnika Mladen Poropat
Mladen Poropat 12 prosinca, 2021 - 20:19

POVELJA O BRATIMLJENJU

Danas, 10.12.2021. godine, predsjednici oba kluba potpisuju ovu povelju s ciljem suradnje u organizaciji i provedbi jednog ili više zajedničkih humanitarnih događaja godišnje, s naglaskom na dobrotvornoj suradnji i prijateljstvu među ljudima u pograničnim područjima te širenju međunarodne poruke mira i integracije koju donose Lions klubovi dva distrikta i dvije prijateljske države.

LISTINA O POBRATENJU

Danes, dne 10.12.2021 predsedniki obeh klubov podpisujemo to listino z namenom sodelovanja obeh klubov pri organizaciji in izvedbi enega ali v več skupnih humanitarnih dogodkov letno s poudarkom na dobrodelnem sodelovanju in prijateljstvu med ljudmi na obmejnih območjih ter širjenju mednarodnega spo- ročila miru ter povezovanja, ki ga prinašajo Lions klubi dveh distriktov in dveh prijateljskih držav.

LC Portole & LC Izola

Predsjednici: