Humanitarni maskenbal New Century Lions Cluba Varaždin Millennium

LionsHR Adminis... 2 veljače, 2012 - 19:39
Plakat za maskembal

Humanitarni maskenbal New Century Lions Cluba Varaždin Millennium
(18.02.2012. – subota, Maraschino bar Varaždin, O.Price 34)

Pozivamo vas na tradicionalni, četvrti po redu humanitarni maskenbal na kojem će se sredstva prikupljati za potrebe Udruge za autizam Pogled i njihov projekt terapijskog penjanja.   Potrebe djece i odraslih s poremećajima iz spektra autizma su specifične i zahtijevaju financijska sredstva koja, na žalost, nisu osigurana kroz redovitu zdravstvenu zaštitu. Jedna od takvih terapija je i terapijsko penjanje za koje većini roditelja nedostaje financijskih sredstava. Ono predstavlja modificirani oblik slobodnog penjanja (eng. free climbing) te ima rehabilitacijske i habilitacijske, ali i preventivne potencijale. Kao terapijski modalitet koristi se kod niza oblika motoričkih oštećenja, neuroloških disfunkcija i psiho-socijalnih poteškoća gotovo svih dobnih skupina. Terapijsko penjanje se može primijeniti kao izdvojen oblik terapije i kao nadopuna postojećim terapijskim konceptima u sklopu fizioterapije.
Humanitarni maskenbal održat će se 18. veljače 2012. godine u Maraschino baru u Varaždinu, O. Price 34 (u sklopu TTS SPORT CENTRA) s početkom u 20,00 sati. Ulaznice po cijeni od 100,00 kuna mogu se kupiti u Maraschino baru i Turističkoj agenciji „Lily tours“ Pavlinska 3, Varaždin. Uplate donacija moguće su na žiro-račun New Century Lions Club Varaždin Millennium otvoren kod Privredne banke d.d.  2340009-1110148610 s naznakom "Terapijsko penjanje“.
Činimo dobro zajedno!

PREDSJEDNICA: