Humanitarni koncert dalmatinskih klapa za Japan

LionsHR Adminis... 26 travnja, 2011 - 10:19

Dana 29.04.2011. klubovi Splitsko-dalmatinske i Šibensko-kninske županije (LC Split, LC Marjan, LC Dioklecijan, LC Salona, NCLC Marul, CLC Sv. Duje, LC Hvar, LEO klub Split, LC Šibenik i LC Luca) organiziraju humanitarni koncert dalmatinskih klapa za pomoć Japanu u Muzeju hrvatskih arheoloških spomenika u Splitu pod nazivomKLAPSKA PISMA DUŠU LIČI“ s početkom u 19:30 sati.

Humanitarni telefon je 060 9005 biti će aktivan nekoliko dana, od 26.04.2011. do 04.05.2011. Cijena poziva je 5 kuna plus PDV (ukupno 6,15 kuna). Humanitarni telefon je za sada aktivan za telefonske mreže T-Com, T-Mobile i Iskon. Ostali operateri će se uključiti najkasnije do srijede 27.04.2011.

Nadam se da ćete se svi vi Lionsi iz cijele Hrvatske (a može i šire - prijateljski Distrikti), vaši prijatelji, poznanici i poslovni partneri pridružiti akciji pozivom na ovaj broj.

Lions humanitarni koncert za Japan će se snimati u visokoj kvaliteti izvedbe s 5 kamera, studijskim kolima, ”presence” razglasom i primjerenim svjetlosnim efektima. Emitiranje snimke, kao medijski promotori do sada su potvrdili TV Jadran, Kanal Ri Rijeka, Televizija Šibenik, Jabuka TV Zagreb, VTV Varaždinska televizija, Televizija Slavonije i Baranje, Osječka televizija, i očekujemo da se uključe još cca 4 TV kuće. To je medijska pokrivenost skoro cijele Hrvatske.

Lions klub Split je otvorio posebni račun za zajedničku uplatu prikupljenih sredstava od potpora kao izraza dobre volje donatora iz cijele Hrvatske i naravno od prodanih karata (u muzeju se očekuje oko 300 gledatelja):

LC SPLIT (OIB 03238733408)

broj računa 2485003-1100220798

CROATIA BANKA d.d. ZAGREB