Guverner D-126 Robert Vulić poziva da pomognemo stradalima u poplavi u susjednoj BIH-a

Slika korisnika Lions Tajnik
Lions Tajnik 5 listopada, 2024 - 11:25

Dragi Lionsi i lions prijatelji,

Vjerojatno ste već svi upoznati sa razmjerima nesreće koja je zadesila stanovništvo pojedinih krajeva u susjednoj BIH. Mi lionsi Hrvatske pokrećemo donacijsku akciju sa kojom ćemo prikupljati sredstva za pomoć stradalom stanovništvu.

Sredstva klubova i pojedinaca možete uplaćivati na poseban pod račun Distrikta 126 Hrvatska IBAN HR3823400091510243179  sa naznakom -  za stradale u BIH-a.

U kontaktu sam sa Predsjednikom Zone BIH-a Mladenom Rudežom i zajedno sa rukovodstvom Lionsa BIH-a ćemo donijeti odluku o namjeni sredstava o čemu ćete biti na vrijeme obavješteni.

Plovimo zajedno morem dobrote

DG Robert Vulić

Foto: AP Photo/Robert Oroz

Više na linku https://nova.rs/vesti/svet/mapa-poplava-u-bih-jablanica-konjic-kiseljak-fojnica-i-kresevo/