Dva nova člana pridružla se LC Rijeka

Slika korisnika Mirela Marin
Mirela Marin 13 svibnja, 2024 - 14:23
Novi  člananovi u LC Rijeka

Svečani sastanak LC Rijeka održan 9. svibnja 2024. u Hotelu Bonavia u Rijeci obilježen je pridruživanjem novih članova , Adriane Mozine i Ljubomira Vladislovića. Uz prisutnost članova kluba ceremoniju prijema dodatno je uveličala presjedavajuća Regije Zapad ,Lidija Starčević.

Ceremoniju prijema novih članova vodila je predsjednica kluba Mirela Marin i zaželjela  im  dobrodošlicu u klub.

Presjedavajuća Regije Zapad osobno je uručila značke i potvrde o članstvu novim članovima, a kumovi Olga i Bojan Šober primili su potvrde o kumstvu.

Novopridošli članovi unose svježe ideje i entuzijazam u klub te će biti od velike pomoći klubu u ostvarivanju novih projekata i ciljeva.

Nakon svečanog dijela, članovi kluba nastavili su sastanak radno. Predsjednica kluba podnijela je detaljno izvješće o radu kluba u lions godini 2023/2024 , a isto je jednoglasno prihvaćeno od članova kluba .

Zaključak članova kluba je da možemo biti zadovoljni sa svime učinjenom u ovoj lions godini.