Donacija LC Slatina za "Ljetni kamp"

Slika korisnika Željka Butorac
Željka Butorac 31 svibnja, 2024 - 11:39

Lions club "Slatina" donirao je financijska sredstva za Ljetni kamp za djecu oboljelu od dijabetesa, desetogodišnjoj djevojčici Eriki Hajdarpašić iz Slatine, članici Dijabetičke udruge Slatina. Dijabetička udruga Slatina organizirala je Ljetni kamp preko Hrvatskog saveza dijabetičkih udruga. Ljetni kamp će se održati od 30. lipnja do 07. srpnja 2024. godine u Crikvenici. Kamp je organiziran za edukaciju, rekreaciju, odmor i prijateljstvo. Kroz druženje i edukaciju djeca uče o svojoj bolesti, kako se nositi s njome i u situaciji kada su sami. U cjelodnevnoj brizi za djecu djeluje tim liječnika, psihologa, medicinskih sestara i animatora, kako bi djeca stekla vještine i samostalnost u regulaciji šećerne bolesti. Članice LC Slatina poželjele su djevojčici Eriki uspješan boravak u kampu.