Donacija LC Rijeka Udruzi DIRA Rijeka

Slika korisnika Sandra Jagodin
Sandra Jagodin 13 travnja, 2022 - 08:14

Predsjednik LC Rijeka Ladislav Miro Magjar uručio je vrijednu donaciju - instrument Predsjednici Udruge DIRA Rijeka Doris Kovačić.

Udruga  za pomoć  djeci s teškoćama u razvoju i poticanje harmoničnog razvoja djece i mladih „DIRA RIJEKA“ osnovana je 18. studenog 2011. godine u Rijeci sa svrhom promicanja, razvitka i unapređenja rada s djecom s teškoćama u razvoju. Cilj im je omogućiti djeci iz Rijeke i okolice, kao i iz susjednih županija i otoka kvalitetan rad te podršku i edukaciju za njihove roditelje, članove obitelji i ostale osobe koje sudjeluju u provođenju aktivnosti njihovog svakodnevnog života.

U rad Udruge uključeni su stručnjaci i volonteri raznih profila, organiziraju se edukacije za rad s djecom s teškoćama u razvoju, igraonice, kreativne radionice, individualne terapije te omogućuje provedba ostalih programa i aktivnosti putem grupnog i individualnog rada usmjerenih na sveobuhvatni pristup u radu sa ciljem da svako pojedino dijete dostigne svoj maksimalni potencijal.

Instrument će se koristiti u glazbenim radionicama na radost korisnika.

Služimo!

Ladislav Miro Magjar