DGE Robert Vulić sa suprugom Ivanom na 106. međunarodnoj Lions konveciji u Melbournu

Slika korisnika Robert Sedak
Robert Sedak 21 lipnja, 2024 - 17:40

Od 21. do 25. lipnja 2024. MELBOURNE je domaćin 106. Lions međunarodne konvencije, na kojoj se okupilo tisuće lionsa iz cijelog svijeta.
Tijelom konvencije održat će se različiti seminari, predstaviti postignuća LCI u tekućoj lions godini, potvrdit će se izabrani lions Guverneri i drugi predloženi dužnosnici LCI.
Ove godine Lions Distrik - 126 Hrvatska s ponosom predstavlja DGE Robert Vulić, član LC Salona sa suprugom Ivanom, članicom LC Marjan.

Uz radni dio u društvu prijatelja lionsa okupljenih u #group17 pod liderstvom Andreja Stojkovskog konvencija je mjesto divnih susreta sa starim i novim prijateljima.
Služeći potrebitima lionsi, svatko na svoj način, doprinose i ostavljaju pečate humanosti u okruženjima u kojima djeluju.
“Make your mark” slogan je novog  IP Fabricia Oliveira, a hrvatski lionsi u nastupajućoj lions godini “Plovit će morem dobrote” uz našeg DGE Roberta Vulića.