DELEGACIJA DISTRIKTA 126 SUDJELOVALA NA MEDITERANSKOJ KONFERENCIJI U ATENI

LionsHR Adminis... 29 ožujka, 2012 - 23:18
Naša delegacija se u Ateni ponovo susrela sa IP Tamom

Delegacija Distrikta 126 u sastavu Guverner Jusuf Šehanović, I Viceguverner Branko Dragičević,PDG Darko Angebrandt,tajnik Zlatko Janković-Miloš,Iva Angebrandt,Predsjednica LC Buga,Sanja Šarić,članica LC Dioklecijan prisustvovala je od 22. – 25.03.2012. god. na Mediteranskoj konferenciji u Ateni, u Grčkoj. Ovogodišnji susret Lionsa Mediterana imao je nekoliko značajnih tema za Lionse ali jedno od najvažnijih je 'Utjecaj mediteranske civilizacije na razvoj ljudske kulture'.Na navedenu temu imao je zapaženo predavanje naš delegat na konferenciji Goran Šarić. Uz službeni dio delegacija je ostvarila niz kontakata kroz neformalna druženja i razmijenila mišljenja o aktualnom trenutku Lions pokreta. U svakom slučaju jedno korisno iskustvo i uspješan boravak naše delegacije u Grčkoj. Vidimo se sljedeće godine u Ljubljani jer su naši susjedi domaćini sljedeće Mediteranske konferencije.

ZJM

• Na otvaranju konferencije vijori se i Hrvatska zastava
  • Delegacija na otvaranju
  • IP govori na otvaranju