Delegacija D-126 Hrvatska sudjeluje na 26. Mediteranskoj konferenciji u Bologni - Italija

Slika korisnika Zlatko Janković-Miloš
Zlatko Janković... 8 ožujka, 2024 - 13:48

Delegacija D-126 Hrvatska sudjeluje na 26. Mediteranskoj konferenciji pod nazivom „Lionsi promicatelji dobrobiti naroda Mediterana“ koja se održava u BOLOGNI od 7 do 10 OŽUJKA 2024 g.

Naša delegacija u sastavu Boris Jugovac – delegat Mediteranska konferencije , Predsjednik povjerenstva za međunarodnu suradnju D-126 PDG Dražen Melčić sa suprugom Vesnom, Predsjednica povjerenstva D-126 Vesna Boinović – Grubić i predsjednica LC Lenuci Marica Žižić uzela je aktivno učešće u glavnim temama konferencije i promovira naše distriktualne projekte Lions Regatu i Lions vinograd dobrote.

Pored formalnih i radnih dijelova konferencije naša delegacije se susrela sa mnogim delegacijama Lionsa iz drugih zemalja sudionicima konferencije i najvišim dužnosnicima LCI.

Svaki susret sa Lionsima na međunarodnoj sceni jača poziciju našeg Distrikta što jako važno po mnogim pitanjima rada u Lionsima.Čestitamo delegaciji na promociji našeg Distrikta.