Članovi LC Poreč uručili prikupljene donacije za udrugu HappyEnd – Azil za pse i mačke u Pazinu

LionsHR Adminis... 5 listopada, 2019 - 15:00

Nakon održane  donatorske akcije za udrugu HappyEnd  -  Azil za pse i mačke u Pazinu u organizaciji Lions kluba Poreč u porečkom Circolu, gdje su prikupljene donacije u novcu,hrani,dekama i lijekovima u iznosu od  preko 20.000  kn. Danas 04.listopada su članovi LC Poreč i njihovi prijatelji u Azilu u Pazinu  uručili  donaciju na Dan zaštite životinja i  DAN SV. FRANJE ASIŠKOG, koji se smatra zaštitnikom okoliša i životinja,  poznat po vegetarijanstvu i privrženosti svim živim bićima, a tom prigodom je Azil i posvećen.
LC Poreč još jednom zahvaljuje svim izvođačima u Porečkom Circolu koji su svoj nastup održali besplatno, te donatorima hrane i pića za tu priliku Pekari Concenttino Poreč, mesnici Cikili, Coton clubu, vinariji Rossi. Posebna zahvala i udruzi Bau Miao Help iz Buja, Hrvatsko – Njemačkom društvu u Istri, vlasniku trgovine Vetrina Daliboru Gržiniću, fitnes grupi Aeromix Poreč , prijateljima i  Lionsima iz Trsta, obitelji Bjelica na velikoj donaciji za lijekove,te mnogim udrugama i pojedincima koji su svojim prilozima u novcu i hrani omogućili ovako veliku donaciju koja će omogućiti da psi i mačke u azilu nekoliko mjeseci imaju osiguranu hranu i plaćene lijekove.

Hvala svima da dobroti i suosjećanju za  životinje!!

Predsjednica kluba
Anamarija Muzica Saitz