ČLANOVI LC ĐAKOVO U AKCIJI NAJ&NAJ

LionsHR Adminis... 4 siječnja, 2012 - 10:03
U POSJETU NAJBROJNIJOJ OBITELJI U ĐAKOVU

Nastavljajući akciju „Svome gradu za Blagdane „ članovi LC kluba Đakovo su prikupljena

sredstva od prodaje pečenih girica i kuhanog vina, a u skladu sa planom akcije donirali

najstarijem građaninu Đakova i najbrojnijoj obitelji u gradu Đakovu. Objavom u medijima

prikupljene su informacije o kandidatima, te izvršen odabir po kategorijama.

Dana 30. prosinca 2011. završena je tradicionalna akcija Lions kluba Đakovo dodjelom nagrada najstarijem sugrađaninu Grada Đakova i najmnogobrojnijoj obitelji Grada Đakovo.

Od prijavljenih kandidata za najstarijeg sugrađanina izabrana je Marija Culjak iz Ivanovaca Đakovačkih, Čepinska 13, rođena 06. travnja 1914 godine, a izabrana najmnogobrojnija obitelj je deveteročlana obitelj Ante Marunovića iz Đakova, Otona Ivekovića 95.

Delegacija Lions kluba Đakovo u sastavu Ivo Andraković, PDG Darko Angebrandt, rizničar Željko Špehar i predsjednik Zvonimir Krušec uručili su nagrađenima poklon pakete donatora Meteor Đakovo i Đakovoprojekt Đakovo te novčanu nagradu po 1.000,00 kuna.

Zahvaljujemo svim građanima Đakova koji su sudjelovali u ovoj akciji i zajednički omogućili

malu pomoć našim sugrađanima u potrebi.

• U POSJETU MARIJI ČUJAK NAJSTARIJOJ ĐAKOVČANKI
  • OBITELJ ANTE MARUNOVIĆA