Članice Lions Kluba Luca su uoči božićnih blagadna tradicionalno prodavale kolače.

LionsHR Adminis... 9 siječnja, 2020 - 13:24
Članice Lions Kluba Luca  su uoči božićnih blagadna tradicionalno prodavale kolače.
Prihod od humanitarne prodaje namijenjen je Savjetovalištu Odjela za zaštiti mentalnog zdravlja ZJZ Šibensko-kninske županije za provođenja programa prevencije ovisnosti u osnovnim školama pod nazivom "Trening životnih vještina". Trening životnih vještina je program primarne prevencije rizičnih ponašanja(pušenja, konzumacije alkohola i zlouporabe droga) koji se temelji na razvoju osobina i uvježbavanju vještina koje su u dosadašnjim istraživanjima pokazale važnim u razvoju ovih ponašanja i to kao preventivni i kao rizični faktori.