Članicama novog Lions kluba Nasta Rojc u Bjelovaru održane razne prezentacije sa zanimljivim temama

LionsHR Adminis... 10 lipnja, 2020 - 14:46

PDG Dražen Melčić i RC Frano Mika (budući GMT DC) održali su članicama novo osnovanog Lions kluba Nasta Rojc u Bjelovaru nekoliko prigodnih, zanimljivih i korisnih prezentacija.

Teme su bile vezane na povijest, razvoj i glavne aktivnosti kako Lions Clubs Internationala tako i našeg Lions Distrikta, ali i vezane na organizaciju, funkcioniranje i uloge dužnosnika LCI-ja, Distrikta i najdetaljnije jednog Lions kluba.

Prikazan je i organigram kabineta Guvenerice kao i ustroj klubova za predstojeću Lions godinu 2020./2021.

Na kraju je prikazan film snimljen prilikom zadnje održane međunarodne humanitarne regate „Jedrima Protiv Droge“ 2019. godine.

Prezenteri su rado i spremno odgovarali na mnogobrojna zanimljiva pitanja ali i uživali u vrlo ugodnom druženju, gostoprimstvu i delicijama kojima su ih počastile članice LC Nasta Rojc u Bjelovaru.